Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Фотогалерея

Акваріуми на замовлення від «Аквамодерн»


В кожного свій смак, погодьтеся. Навіть якщо Ви вирішили придбати звичайний акваріум.

Компанія «Аквамодерн» пропонує всім зацікавленим широкий і доступний асортимент однойменних товарів. До Вашої уваги овальний, кутовий, прямокутний і навіть морський акваріум, який подарує будь-якому приміщенню частку таємничої казки морського дна.

Наші акваріуми в інтер'єрі


Спираючись на кращі традиції якості та довіру, яку вже завоювала наша компанія на ринку, ми виготовляємо також акваріум під замовлення. Нестандартні та креативні задумки клієнта урізноманітнюють наші можливості і дарують нам безцінний професійний досвід. Хоча це далеко нелегкий технічний процес.

Акваріум - складна конструкція, передбачена для багаторічної експлуатацію і тому потребує як високоякісного скла, так і хороших професійних умінь і відповідальності майстра.

Індивідуальні рішення перш за все обумовлені тим, що у більшості замовників виникає потреба вмонтувати свій акваріум прямо в стіну, кухню і навіть підлогу, а дехто наважується зробити з цієї скляній конструкції перегородку в приміщенні. У будь-якому випадку, сучасний ринок не завжди знаходить місце для втілення дизайнерських рішень, оскільки вони не є надто вигідними для компанії-розробника. Проте акваріум на замовлення від «Аквамодерну» - це завжди вдала конфігурація і розмір виробу, успішний експеримент у монтажі конструкції і дружні поради наших консультантів.

Продукція «під замовлення» іноді стикається з проблемою технічного невідповідності. Тому, якщо Ви вже знайшли креативне рішення для інтер'єру свого будинку, не забувайте: акваріум повинен бути придатним для проживання риб, витримувати достатнє навантаження і не загрожувати великими розмірами.

Звернувшись в нашу компанію, яка знаходиться в місті Львів, Ви зможете отримати не тільки гарний акваріум за доступною ціною, але і всю якісну продукцію для його подальшого впорядкування. Відвідавши наші магазини у Львові, Ви також автоматично отримуєте шанс на безкоштовну доставку та установку акваріума.