Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Кожен з нас хоче бути господарем, господарем свого життя, рішень і вибору. Для дитини, коли життя йде переважно за правилами, бути господарем порівнянно з казкою та магією. Надайте своєму малюкові можливість розвиватися, творити і бути чарівником! Купивши дитині акваріум, Ви віддаєте йому у владу цілий світ! Світ, який росте і розвивається у нього на очах і, що немало важливо, знаходиться в його владі. Це велика відповідальність, але передусім це Ваша відповідальність. Ви дозволили дитині стати чарівником, і він повинен виправдати свої ж надії, щоб стати впевненим, діяльним і допитливим. А для цього все повинно виходити, і все повинно бути красиво. Роль ангела-хранителя дісталася Вам!

Ви купили дитині акваріум і щоб зберегти інтерес до цього прозорого дому з різнокольоровими мешканцями, потрібно ретельно доглядати за ним. Спочатку своїм прикладом проявите турботу, а потім потихеньку привчайте дитину до самостійності.
Одне з основних умов збереження прозорої води і здорових рибок – правильне годування. Найчастіше акваріумісти годують риб не правильно. Типова помилка походить від дуже великої любові до своїх вихованців: люди їх постійно перегодовують. Якщо ви кидаєте занадто багато корму в акваріум під час кожного годування або годуєте риб занадто часто, то багато корму губиться в акваріумі, розкладається в грунті, вода псується, акваріум обростає водоростями, рослини вмирають, акваріум перетворюється в болото. Яке вже тут чари?

Для риб це теж дуже погано: крім того, що погіршується якість води, вони страждають від ожиріння (це – серйозна хвороба і життя рибок вона не подовжує). Необхідно годувати риб правильно – маленькими порціями, таким чином, щоб корм не губився в грунті акваріума і не затягувався у фільтр. Краще, якщо корм буде повністю з’їдений протягом декількох (двох-трьох) хвилин. Підібрати правильний режим годування – непросте завдання, це залежить від кількості, віку, виду риб і від загального стану акваріума.
Чим годувати рибок – питання теж не зайве. Від того, який вид корму ви їм запропонуєте, сильно залежить і їхнє здоров’я, і ​​зовнішній вигляд акваріума. Краще всього використовувати тільки корми найбільш відомих фірм-виробників, наприклад, корми німецької компанії Tetга. У цьому випадку Ви можете бути впевнені, що Ваші вихованці отримують повноцінне і здорове харчування, це дуже важливо і економити на цьому не слід.
Акваріум – це модель водойми, де відбуваються майже всі біологічні процеси, властиві для природних ставків та озер. Спостереження за життям риб і рослин не тільки допомагають розуміти і любити природу, виховувати художній смак, але і сприяють розвитку у хлопців навичок спостереження, догляду за живими організмами.
Потрібно пам’ятати також про те, що інтерес дітей проявляється в найнесподіваніших формах: малюкові дуже подобається рибка, і він запускає руку в акваріум, щоб потримати її в руці; хоче погладити пташку, в результаті чого вона залишається без хвоста. Тому слід завжди бути на сторожі і вчасно зупиняти подібні дії дітей, пояснюючи їм, що так робити не можна, рибка або пташка може захворіти. Для полегшення життя собі і своїй сім’ї спочатку заведіть невибагливих акваріумних рибок – золота рибка та її різновиди, а також риби прісноводних водойм, наприклад маленький короп. При гарному догляді він швидко зростає, і дітям дуже цікаво за ним спостерігати.
У кожному разі, не впадайте у відчай, дане хобі дуже цікаво, а продавці відділу акваріумістики в сучасних зоомаркетах володіють необхідними знаннями і здатні надати Вам якісну допомогу. Успіху!