Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Акваріум – це частина різнобарвного, фантастичного і завжди загадкового підводного світу. Жива картина природнього біотопу, якого ми зобов’язуємося створити і пристосувати до потреб його мешканців. Це супер хоббі!

Є багато можливостей красиво облаштувати сучасний акваріум. НЕ стримуйте  Вашу фантазію, адже догляд за акваріумом знімає стрес, дає можливість активно і цікаво провести вільний час. У будь-якому приміщенні цей екзотіческій острівець природи буде дивувати і радувати Вас. Створіть своїми руками живу картину підводного світу і насолоджуйтеся нею. Ми допоможемо Вам.

Погодьтеся, за поведінкою різнобарвних рибок,  цікавим підводним життям живих організмів можна споглядати годинами, це ніби то зі середини дозволяє побачити природні процеси, і тільки тоді починається розуміння надпрекрасного підводного світу. Цей процес не тільки позитивно впливає на здоров’я, а й прищеплює любов до флори і фауни. Тільки тоді, проходить переоцінка цінностей, Ви робите паузу і вдихаєте життя по новому. Крім цього мікро клімат, який утворюється через присутність акваріума  у вашій оселі чи  офісі  , не зважаючи на те,  картину якого природнього біотопу Ви створили, являється надзвичайно корисним, адже Ви дихаєте тим же повітрям ніби то біля природнього біотопу, оздоровлюєтесь в дома і тим самим продовжуєте незабутні моменти своєї відпустки на морі, біля річки чи на озері.

Із хребетних, риба – сама баготочисельна група, в якій  нараховують більще 20 000 видів, це більше ніж земноводних, савців разом взятих. В акваріумі утримують біля 10% всіх видів риб. Тому  чарівних рибок велике різноманіття, усі в один акваріум не помістяться. Одже  треба добре подумати і порадитись з фахівцями у спеціалізованому магазині, які із рибок можуть співіснувати, тоді буде відтворено частину біотопу наближенного до природнього, рибки почуватимуться добре, а Ви получите неймовірне задоволення.

А тепр, не менш важлива і відповідальна річ вибрати гарний акваріум по якості, формі, дизайну, який доповнить і прикрасить  ваш інтерєр, і стане задоволення  для всієї сімї.

На основі багаторічного досвіду розроблено нову і сучасну конструкцію акваріума. Основне завдання полягала в надійності, довговічності, зручності і естетичності. За допомогою сучасних матеріалів і нових технологій нам це вдалося!Ми пропонуємо  великий вибір, індивідуальні замовлення, вишуканий дизайн та професійне виготовлення акваріумів.

Колектив т.м AQUA Modern