Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Модне і в той же час класичне захоплення, акваріумістика, з кожним днем ​​стає популярним в нашій державі. Слідуючи за Європою, ми починаємо розуміти, що крім хорошої роботи і відповідальності, у будь-якого поважаючого себе людину повинно бути ХОБІ. Так … саме це слово завжди здавалося нам кошмаром на уроках англійської мови .. Що ж їм «обізвати»? горезвісні поштові марки? Насправді, хобі може бути все, що завгодно, якщо вкласти в це душу. Так і акваріум – завжди приємно дивитися на цей міні-світ, якщо за ним доглядають. Різновидів акваріумів і його дизайну зараз безліч, так що підібрати під будь-який інтер’єр прозорий кубик з різнокольоровими рибками не складає труднощів.
Існує думка, що акваріум маленький містити набагато важче, ніж великий. Однак це не так. Будь акваріум 30 літрів або акваріум 100 літрів вимагають однакового уваги. Тим більше, якщо у вас вдома недостатньо місця, не відмовляйте собі в задоволенні! Купуйте маленький акваріум на 20-30 літрів, цього буде достатньо для здійснення вашої мрії і, звичайно ж, поваги до вас, як до господаря. Як у великому, так і в маленькому акваріумі необхідно встановлювати спеціальні фільтри невеликого розміру, лампи для освітлення, міні-акваріум також вимагає періодичної заміни води. Детальні консультації вам нададуть в будь-якому пристойному відділі акваріумістики, а також дадуть поради щодо оформлення або ж нададуть додаткову послугу декорування.
Маленький акваріум можна встановити не тільки вдома, за акваріумом об’ємом 20-30 літрів, ви легко зможете доглядати і в офісі. Його наявність допоможе вам розслабитися, створити позитивну атмосферу і перенаправити напруга начальства у вигідне вам русло.
Не варто забувати, що міні-акваріум не передбачає закладу дуже великих риб, у такій ситуації краще підійдуть неони, крапчасті сомики, півники, гуппі та інші рибки невеликого розміру. Однак, з цих різновидів ми вам радимо вибрати найбільш оптимальне поєднання рибок. Тоді й маленьким вихованцям буде комфортно, і ви будете щасливі!