Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Новий спеціальний корм для коропів Коі від компанії Тетра!!

Ось уже кілька років коропи Коі є невід’ємною частиною садових ставків Україні; завдяки їх яскравому забарвленню і цікавим забарвленням, ці коропи стають все більш поширеними. Однак, ці риби дуже вимогливі, особливо щодо здорової їжі.

Карпи Коі-декоративні одомашнені підвиди коропа звичайного (Cyprinus carpio). Карпом котрі вважається риба, що пройшла 6 селекційних відборів, після чого їй присвоюється певна категорія. В даний час в Японії існує багато різновидів коі, але за стандарт прийнято вважати лише чотирнадцять кольорових форм і розмальовок.

Чим харчуються Коі?
Коі їдять практично все, що їстівне, і відносяться до всеїдних риб, проте дуже важливо усвідомлювати, що вся принадність Коі полягає в їх здорової забарвленням, тому важливо розуміти, чим і як часто годувати цих риб. Корм для риб не повинен забруднювати воду, повинен добре засвоюватися і оптимально задовольняти їх потреби на кожній стадії зростання. Марно годувати риб один раз на добу великою порцією корму, так як котрі не зможуть все відразу переварити, адже у них немає шлунка, а їжа перетравлюється в довгому кишковому тракті. Спожита їжа негайно надходить в кишковий тракт і все, що не встигло перетравитися, виходить через анальний отвір. Найкращий спосіб годування котрі – це більш часті подачі меншої кількості корму. Корм повинен з’їдатися рибами протягом 5 хвилин. Тут діє золоте правило: краще не догодувати, ніж перегодувати.

Корми для коропів Коі від Тетра: новинки 2011

У 2011 ставковому сезоні німецька компанія Тетра додала два нових продукту в лінійку кормів для коропів Коі, таким чином, допомагаючи власникам забезпечити цих чудових створінь особливим необхідним їм харчуванням. Це TetraPondKOIPremiumMix і TetraPondKOIWheatgermSticks.

TetraPondKOIPremiumMix з його унікальною рецептурою пропонує різноманітний раціон, що покращує здоров’я, забарвлення і життєву силу цих прекрасних риб. Цей повноцінний преміум-корм складається з трьох різних паличок – традиційних TetraPondSticks, KOIWheatgermіKOISticks з натуральниміусітітелямі забарвлення-каротиноїдами, а також натуральний корм у вигляді гаммаруса. В результаті котрі отримують всі необхідні поживні речовини, вітаміни і мікроелементи.

Запатентована формула BioActive зміцнює імунну систему риб, забезпечуючи здорове і довге життя. TetraPondKOI PremiumMix добре засвоюється і, таким чином, допомагає зберегти хорошу якість води. Відходи риб максимально знижені, що означає дуже слабке забруднення води, тому власники можуть насолоджуватися прекрасним видом своїх коі. В результаті того, що палички залишаються плавати на поверхні ставка, можна легко спостерігати процес годування.

Палички корму TetraPond KOI Wheatgerm Sticks гарантують, що вряди отримують правильне годування в більш холодну пору року, коли температура води опускається нижче 10 ° C. Повноцінний преміум-корм складається з плаваючих паличок, що містять в собі пшеничні зародки, добре засвоюється і швидко розм’якшується в воді, полегшуючи годування. Він містить великий відсоток пшеничних зародків і багатий клітковиною. Це робить палички TetraPond KOI WheatgermSticks чудовим вибором на весну й осінь, коли метаболізм риб знижений.

В кінцевому рахунку, хороша засвоюваність гарантує, в тому числі, менше забруднення води, створюючи здорову, прозору воду в ставку. Завдяки запатентованій формулі BioActive, коропи Коі більш здорові і енергійні. TetraPond KOI Premium Mix доступний в 1 л баночці; TetraPond KOI Wheatgerm Sticks продаються в 1 л банцы і 4 л мішках.

Два нових види корму є ідеальним доповненням існуючого асортименту, що включає:
- Випробуваний, відомий TetraPondKOISticks
- Tetra Pond KOI MiniSticks
- Tetra KOI Colour & GrowthSticks.
Всі продукти ідеально поєднуються і пропонують різноманітне харчування. На додаток до цього, також оновлено 2 назви. “Koi Sticks Junior” тепер будуть називатися “Tetra Pond KOI Mini Sticks,” а “Koi Sticks Growth” тепер відомі, як “Tetra Pond KOI Colour & Growth Sticks”. Також дизайн етикетки придбав японський стиль. Для споживачів тепер створено новий впізнаваний асортимент, який забезпечує їх риб найкращим харчуванням і робить цей процес цікавим