Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Ставкова серія кормів TetraPond від компанії Tetra

Як рибки їдять корми серії TetraPond?
Звичайно, з задоволенням! Це гарантовано якістю німецького виробника. Усі корми компанії Tetra виробляються в м. Меле (земля Нижня Саксонія в Німеччині) і відповідають строгим стандартам законодавства ЄС. Хотілося б відзначити, що це є важливим фактом, оскільки законодавство ЄС, мабуть, саме «примхливе» по відношенню до виробника. Останнім часом в країнах Євросоюзу розвивається рух гуманізації тварин. Тварина розглядається, як людина, має права і має бути захищене державою. Саме тому до кормів для тварин пред’являються строгі стандарти якості, що, безсумнівно, на руку покупцеві і безпосередньо споживачу, тобто Вашої рибку.
Роблячи вибір на спеціалізованому магазині, пам’ятайте, що якість корму визначається збалансованістю основних компонентів і гарною засвоюваністю. Харчування складається з таких основних елементів, як протеїни, жири, вуглеводи, вітаміни і мінеральні речовини. Ці структурні ланки, точніше їх правильне співвідношення життєво важливі не тільки для нас, а й для риб.
Що таке формула BioActive?
Усі корми компанії Tetra містять запатентовану формулу BioActive. Це ретельно збалансована суміш життєво важливих вітамінів, високоякісних джерел енергії та стимуляторів імунітету, які покращують обмін речовин і опірність хворобам. За допомогою формули BioActive фахівцям компанії Tetra вдалося досягти оптимізованої частки найважливіших для здорового обміну жирних кислот Омега-3. Також до складу формули входить бета-глюкан. Це натуральний продукт, який виявлений в оболонці клітин дріжджів, зерно та грибах. Він посилює імунну систему, допомагає боротися із захворюваннями і є хорошою профілактикою.
У новому ставковому сезоні компанія Tetra пропонує широкий асортимент кормів! Це універсальні корми для всіх ставкових риб і окремі рецептури для їх особливих різновидів, як наприклад, коропи Коі.
Для молодих, ще невеликих рибок ідеально підійде корм у вигляді пластівців TetraPond Flakes. Ця суміш пластівців з високоякісної сировини містить 4 види пластівців для повноцінного здорового харчування ставкових риб. Універсальний корм TetraPondSticks розроблений спеціально для ставкових риб. Існує кілька різновидів даного корму, що відрізняється розміром паличок і упаковок, щоб Ви змогли підібрати найбільш підходящий, в залежності від розміру рибок і їх кількості. Для любителів чарівних золотих рибок раді запропонувати Вам спеціальну суміш TetraPond GoldMix, яка крім пластівців і паличок, включає до свого складу висушеного на сонці гаммаруса. Спеціалізовані корми для коропів Коі TetraPond KoiSticks поліпшать самопочуття і забарвлення за рахунок натуральних компонентів. Крім цього, ми раді запропонувати Вам спеціалізовані корми: TetraPond Koi MiniSticks, TetraPond Koi Color & Grow Sticks, TetraPond Koi Premium Mix. На легко пізнаваних упаковках Ви знайдете повну інформацію про склад, виробника та якість продукту.
Приємного апетиту Вашим улюбленцям!