Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Засоби для догляду за водою від компанії Тетра
Один з найважливіших аспектів змісту рибок – створення і підтримка здорової води в акваріумі
Це дуже легко здійснити, використовуючи засоби для догляду за водою від компанії Тетра.
Засоби згруповані в 4 категорії і забезпечують якісні параметри води, це простий підхід, якому легко дотримуватися. При регулярному використанні засоби допомагають підтримувати правильні параметри води, забезпечуючи ваших рибок безпечної середовищем проживання, а Вас приємним досвідом в акваріумістики.
За допомогою формулювань найпоширеніших ситуацій, засоби по догляду за водою від Тетра полегшують пошук необхідного Вам продукту, як ніколи.
Запуск
Приготуйтеся до правильного запуску. Почніть з кондиціонування водопровідної води засобом Tetra AquaSafe. Інноваційний запатентований продукт TetraSafeStart – справжній прорив. Він працює негайно над створенням біологічної фільтрації, для чого раніше були потрібні тижні. Запатентована суміш бактерій Nitrosomonas, Nitrosospira, і Nitrospira починає працювати відразу ж над створенням безпечного і здорового середовища для ваших рибок, не примушуючи довго чекати. За допомогою TetraSafeStart ви можете помістити рибок в акваріум значно швидше. TetraSafeStart також можна використовувати після підміни води, при додаванні риб або після лікування.

Догляд

Звичайна рутина з підтримки чистою і здоровою води в акваріумі перестане бути проблемою для Вас. При кожній підміні води використовуйте кондиціонер Tetra AquaSafe. Формула BioExtract містить екстракти морських водоростей (натуральні біополімери), які допомагають розвиватися сприятливим бактеріям для створення здорової і чистої води. Додаткові компоненти допомагають знизити забруднення в акваріумі за рахунок збільшення бактеріального шару. Tetra AquaSafe за лічені секунди нейтралізує небезпечні для риб хлор, хлорамін і важкі метали, які утримуються з водопровідній воді. Засіб створює тонкий шар, який допомагає залікувати рани і оберігає риб від пошкоджень. Унікальні колоїдні речовини захищають ніжні зябра і мембрани риб. Tetra AquaSafe можна використовувати для прісноводних і для морських риб.

Щотижня додавайте Tetra EasyBalance в ваш акваріум, щоб забезпечити правильний хімічний баланс. Керуючи рівнем фосфатів та нітратів, регулярне використання Tetra EasyBalance позбавить Вас від необхідності часто міняти воду. Використовуючи засіб щотижня, Ви одночасно полегшите собі життя і забезпечите своїм рибам здорове існування. Вода зможе залишатися біологічно здорової протягом 6 місяців, збільшуючи проміжки між підміною води. Це суттєві переваги, які сподобаються Вам і Вашим рибкам.

Рішення проблем

Ви легко вирішите поширені проблеми. Цвітіння водоростей може привести до позеленіння акваріумний води. Використовуйте високо концентрований Tetra AlguMin для боротьби з існуючими водоростями і запобігання їх повторного зростання. Tetra AlguMin високо ефективний проти зеленої води (цвітіння водоростей), так само як і проти типів водоростей, які ростуть на склі і декораціях. До того ж він безпечний для рослин. Чіткий крапельний наконечник допомагає Вам відміряти необхідну дозу для вашого акваріума. Сучасна формула робить продукт Tetra AlguMin найбільш концентрованим серед продуктів з боротьби з водоростями, представленими на ринку акваріумістики.
Час від часу вода може ставати каламутній в результаті надмірного годування або від наявності суспензії забруднень. Візьміть над цим контроль всього за кілька годин. Tetra CrystalWater безпечно і швидко очищає каламутну воду, роблячи її кришталево чистою.

Тестування води
Спостерігайте за якістю води за допомогою простих інструментів.
Tetra Test 6in1 швидко і чітко вимірює всі важливі показники одним разом: загальну і карбонатну жорсткість (GH + KH), Нітрити (NO2), Нітрати (NO3), pH рівень, а тепер також і хлор (CL2).

Набір Tetra Watertest Set Plus використовує рідкі реагенти, щоб забезпечити професійне вимір. Дозволяє визначити загальну жорсткість, карбонатну жорсткість, рівень pH (для прісної води), аміак, вміст нітритів і нітратів, фосфатів, заліза, а також рівень вмісту кисню у водопровідній і акваріумний воді. Після вимірювання рівня pH і карбонатної жорсткості, вміст вуглекислого газу можна виміряти за спеціальною таблицею.
Повний набір продуктів по догляду за водою від компанії Тетра забезпечить Вас простим рецептом успіху, як для утримання риб, так і для Вашого бізнесу