Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Тетра – Ваш партнер в акваріумістики і садовій прудоводстве. Історія і сучасність.

Німеччина і німецька нація давно зарекомендували себе надійністю та пунктуальністю, а, отже, Ви завжди можете розраховувати на якість і професіоналізм, якщо співпрацюєте з німецькою компанією. Кожна виробнича фірма в Німеччині, яка працює в тому числі, на експорт, зобов’язана виконувати численні інструкції і дотримуватися строгі стандарти. Саме тому продукція компанії Тетра зарекомендувала себе на ринку. Незважаючи на наявність безлічі виробників продукції акваріумістики, споживач вибирає Тетра тому що:

- Наша репутація забезпечена якістю і стабільністю;

- Ціна відповідає якості;

- Ми організували спеціалізовані продажу продукції Тетра в магазинах зі статусом ExpertDealer (професійні продавці, які проходять навчання в Варшаві, якісна допомога і підтримка покупців, спеціальні знижки і подарунки клієнтам);

- Ми забезпечуємо споживача інформаційною підтримкою (безкоштовні буклети та брошури у всіх магазинах з нашою продукцією);

Як же це все починалося?

Понад півстоліття тому молодий натураліст, Доктор природознавства Ульріх Бенш зробив прорив в складному і не поширеній у той час хобі – акваріумістики. У 1950-х роках Бенш розводив в Ганновері декоративних тропічних рибок. У той час у Німеччині було чи більше 50.000 акваріумістів. Причиною цьому була велика складність у знаходженні живого корму. Тому у Бенша виникла ідея розробити готовий корм для рибок. На початку 50-х років народився ТетраМін. Він складається з 4 різних сортів пластівців з добавкою вітамінів, які і дали продукту назва: Тетра (грецький: чотири) і Мін, три останні букви в слові вітамін.

Виникнення на ринку ТетраМіна змінило акваріумістика. Хобі, що було доступно лише деяким, за допомогою ТетраМіна перетворилося на захоплення, яким захоплюються більше 3 мільйонів чоловік в одній тільки Німеччині. ТетраМін в жовтій баночці з коричневою кришкою перетворився на відому на ринку торговельну марку, яку незабаром можна було знайти біля акваріума практично в кожній країні світу.

Цією революційної розробкою сухого корму для тропічних рибок Д-р Ульріх Бенш також заклав основу для підприємства світового рівня. Незабаром після заснування почалося становлення підприємства в якості міжнародного лідера на ринку, з дочірніми компаніями по всьому світу.

29 квітня 2005р., Tetra Holding GmbH була куплена американським концерном Spectrum Brands. Цей концерн, зі своєю дочірньою компанією United Pet, є одним з найбільших американських виробників корму і предметів першої необхідності для домашніх тварин.

Сьогодні в групі компаній Тетра, яка має представництва в понад 90 країнах світу, працюють понад 800 співробітників, що робить її найбільшим виробником продуктів для акваріумістики та садового прудоводства в світі. Компанія пропонує повний асортимент кормів, кондиціонерів, засобів по догляду за рослинами, обладнання та медикаментів.