Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Tetra Goldfish – все для золотих рибок
Золоті рибки ще з часів А.С. Пушкіна користуються особливою популярністю – кому не хочеться отримати виконання 3-х будь-яких бажань? А тепер, коли не потрібно сидіти годинами з неводом у моря, щоб дістати її, їх популярність зросла ще сильніше.
У сучасній акваріумістики золоті рибки представлені єдиним видом Carassius auratus auratus sp. в безлічі селекційних різновидів – як за формою, так і по забарвленню. Тим не менш, золоті рибки стоять особняком від основної маси декоративних тропічних риб, і тому є вагомі причини.
Основний і головна відмінність золотих рибок – природні умови проживання. Золоті рибки є холодноводнимі, на відміну від теплолюбних тропічних риб, їх можна утримувати при температурі вже від 15о С і навіть нижче. Для тропічних рибок така температура неприйнятна. Ці відмінності впливають і на безліч природних біологічних процесів, що протікають в організмі риб і навіть на будову внутрішніх органів. Наприклад, їх травна система пристосована до перетравлювання їжі, що містить велику кількість вуглеводів – одного з основних джерел енергії, необхідної для існування в холодній воді. Тому золотих рибок рекомендують утримувати окремо, у видовому акваріумі, в якому будуть міститися тільки вони, або ж їх сусідами будуть інші холодноводні риби, які, втім, зазвичай містяться не в акваріумах, а в ставках.
Компанією Tetra розроблена спеціальна лінійка кормів і засобів по догляду, призначена спеціально для золотих рибок – при її розробці були враховані всі їх особливості та вимоги. Тепер всі ці продукти випускаються під єдиною маркою “Goldfish”.
Раніше лінійка кормів для золотих рибок називалася AniMin, але в найближчі місяці у всіх магазинах її місце займе оновлена ​​лінійка.

Корми для золотих рибок Tetra Goldfish

Tetra Goldfish – основний корм для всіх видів золотих рибок у вигляді пластівців, також підходить для годування інших золотих рибок. Завдяки спеціально підібраному складу він повністю задовольняє вимоги золотих рибок в збалансованому харчуванні, покращує здоров’я і додає рибам життєві сили.

Tetra Goldfish Crisps – основний корм для всіх видів золотих рибок у вигляді «чіпсів», вироблений за спеціальною низькотемпературної технології, що зберігає більшу кількість поживних речовин в порівнянні з пластівцями, завдяки чому риби виділяють меншу кількість відходів, тим самим запобігаючи зростання небажаних водоростей

Tetra Goldfish Energy Sticks – поживні палички, які плавають по поверхні води. Ідеально підходять для годування золотих рибок та інших видів холодноводних риб. Містять оптимальна кількість жиру, яке легко засвоюється організмом риб і служить запасним джерелом енергії, особливо необхідної при невисокій температурі води.

Tetra Goldfish Colour Sticks – спеціальні дрібні гранули, розроблені на основі нової формули BioActive для поліпшення забарвлення всіх видів золотих рибок. Високий вміст водорості спіруліни забезпечує багатство природного забарвлення і посилює опірність організму захворюванням. Прекрасно засвоюється за рахунок повноцінного рослинного складу.

Tetra Goldfish Colour – новинка – спеціальний корм в пластівцях для поліпшення забарвлення золотих рибок. Завдяки спеціально підібраним інгредієнтам проявляється все багатство фарб цих химерних риб. Відмінний варіант для золотих рибок, які звикли до корму в пластівцях.

Tetra Goldfish Granules – корм для золотих рибок у вигляді плаваючих гранул. Відмінний варіант для акваріумів з великим грунтом і великою кількістю декорацій – корм з’їдається повністю, не опускаючись на дно і не провалюючись в проміжки між камінчиками, звідки його непросто дістати. Гранули мають відмінну поживністю, повністю відповідають потребам риб, сприяють прояву природного забарвлення і посилюють опір риб захворювань.

Tetra Goldfish Menu – збалансований корм-меню для золотих рибок та інших холодноводних риб, що складається з 4-х різних видів кормів в одній банці, розділеної на 4 відсіку, кожен з яких містить окремий вид корму:
- «Чіпси», виконані за особливою технологією, що робить корм більш поживним
- Гранули для поліпшення забарвлення
- Пластівці для збалансованого харчування
- Дафнія – як ласощі

Tetra Goldfish Weekend – спеціальний корм «вихідного дня» для золотих рибок у вигляді компактних паличок. Використовуйте його, якщо Вам необхідно від’їхати на кілька (до 5) днів, а піклуватися про акваріум буде нікому. Завдяки спеціальній технології виготовлення корм складається на 100% з живильних речовин, які дуже повільно розмокаючи у воді, стають доступними для поїдання рибами. Корм не містить трудноусваиваемой зв’язують речовин і не погіршує показників води.

Tetra Goldfish Holiday – спеціальний корм у вигляді особливого паштету, використовуваний під час тривалої відсутності (до 14 днів). Завдяки особливій технології виготовлення корм не псує воду, при цьому він абсолютно повноцінний – містить необхідні поживні речовини, вітаміни та мінерали. Його дуже легко дозувати – якщо в акваріумі живе невелика кількість риб – можна відрізати ножем невелику порцію паштету.
Корми для золотих рибок преміум-класу
Tetra Goldfish Gold

Gold Exotic – основний корм для всіх золотих рибок
Gold Japan-для селекційних риб
Gold Colour – для поліпшення забарвлення
Gold Growth – для гарного росту
Переваги кормів серії Tetra Goldfish Gold:
• Низька частка відходів – вода стає більш чистою і здоровою
• Містить всі важливі поживні речовини для повноцінної, збалансованої дієти
• екструдировані кульки чудово засвоюються
• З формулою біоактив – для кращої опірності хворобам
• З додатковими високоякісними протеїнами для кращого росту
• Багаті каротиноїдами, які сприяють прекрасному натуральному окрасу
Засоби для догляду за акваріумом з золотими рибками Tetra Goldfish
Раніше засоби по догляду за акваріумом з золотими рибками були представлені тільки одним засобом – Tetra AquaSafe for Goldfish, тепер лінійка значно розширена.

Tetra Goldfish AquaSafe – спеціальна версія Tetra AquaSafe, призначена спеціально для золотих рибок та інших холодноводних риб. Робить воду безпечною і доброзичливою для риб і корисних бактерій, захищає зябра і слизові оболонки, нейтралізує хлор і хлорамін, зв’язує важкі метали, знімає стрес. Використовується при облаштуванні нового акваріума і при підмінах води.

Tetra Goldfish SafeStart – біостартер для холодноводного акваріума. Завдяки живим корисним бактеріям, що містяться в цьому засобі, риб можна запускати вже в 1-й день при облаштуванні акваріума (важливо не забути заздалегідь обробити воду препаратом Tetra Goldfish AquaSafe. Бактерії відразу візьмуться за роботу, розкладаючи небезпечні речовини – амоній, аміак та нітрити. Без них ці речовини швидко накопичуються і можуть зашкодити здоров’ю і навіть призвести риб до загибелі.

Tetra Goldfish EasyBalance – спеціальний засіб для «зайнятих» і «ледачих» акваріумістів, яким колись або просто не хочеться тижні підмінювати воду в акваріумі. Завдяки своїм складом цей засіб дозволяє не підмінювати воду протягом 6 місяців. Можна обмежитися внесенням невеликої кількості засобу 1 раз на тиждень – замість утомливих підмін. Воно стабілізує значення рН і kH (карбонатної жорсткості), запобігає накопиченню нітратів і фосфатів, збагачує воду вітамінами і мікроелементами.
Прочитавши все це можна задатися питанням «А чи можна використовувати для золотих рибок корми та засоби для тропічних риб, і навпаки?».
Якщо вам не вдалося знайти в продажу спеціальний засіб для золотих рибок, можна використовувати «звичайні» версії продуктів, і навпаки. Але якщо є можливість вибору – краще вибрати саме призначене для вашого акваріума засіб.
За кормів все набагато простіше – золотих рибок треба тримати окремо і годувати спеціалізованими кормами. Корми для золотих рибок підходять тільки для холодноводних риб і для годівлі тропічних декоративних риб використовуватися не повинні.
Впевнені, нова лінійка Tetra Goldfish значно полегшить догляд за вашими прекрасними золотими рибками, і хто знає, можливо вони віддячать вам так, як це вміють робити тільки вони!
Автор: А.Нікульцев