Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

TETRA NATURA: новий зручний основний корм для акваріумних риб.

Повсюдна тенденція до “екологічної усвідомленості” надихнули німецьку компанію Tetra провести дослідження тренда “біо / органічний / зелений”. Командою вчених вироблено кількісне і якісне дослідження споживачів. Результатом стало створення унікального продукту. Вам пропонується екологічний, зручний і корисний продукт, який служить альтернативою звичайним основних кормів для акваріумних рибок.
Tetra Natura – єдиний вологий основний корм для всіх декоративних риб. Містить природні тварини інгредієнти, збагачені поживними речовинами і вітамінами. Tetra Natura розроблений і протестований лідируючими в галузі досліджень лабораторіями компанії Tetra.
У чому відмінність?
Запатентована гелева технологія дозволяє комбінувати природні корми з додатковими поживними речовинами, щоб надати рибам збалансоване і здорове харчування. М’яка форма гелю дозволяє рибкам отримувати насолоду від поїдає корм, в цей же час входять до складу дрібні гранули містять всі необхідні речовини та вітаміни, що робить харчування правильно збалансованим, повноцінним і здоровим.
Тому корми TetraNatura особливо підійдуть акваріумістам, які хочуть, щоб їх риби отримували смачний, близький до природного корм кожен день. Даний вологий основний корм не містить генетично модифікованих організмів, пестицидів, гормонів, а також штучних барвників. Корми Tetra Natura дуже зручні у використанні і зберіганні: просто видавіть необхідну кількість порцій. Консервація проведена шляхом натуральної парової стерилізації в 4 г порційному кормі. Корм залишається у формі гелю і тому менше вимивається водою, ніж сухий корм, залишаючи воду в акваріумі прозорою.
Пропонуємо два формати корму на вибір

TetraNatura випускається в двох форматах – пакетики гелю для регулярного годування і кормові блоки, які можуть перебувати в акваріумі до 24 годин. Корми з пакетиків – це повноцінні корми, які слід використовувати замість звичайних пластівців або інших сухих кормів. Блоки представляють собою додатковий корм, який рибки можуть обгризати, як це відбувається в природі, що робить їх харчування більш різноманітним.
TetraNatura у вигляді гелю (порційні пакетики): 20х4г

TetraNatura Bloodworm Mix – Мотиль і Кріль з додатковими поживними речовинами
TetraNatura Brine Shrimp Mix – Артемія і Циклоп з додатковими поживними речовинами
TetraNatura Algae Mix – Водорості Норі з додатковими поживними речовинами

Блоки для 24-годинного годування: 3х12 г

TetraNatura Cyclops Block – Циклоп і Дафнія з додатковими поживними речовинами
TetraNatura Algae Block – Водорості Норі з додатковими поживними речовинами

Ви можете використовувати будь-яку комбінацію кормів TetraNatura, відповідно до видів рибок, яких Ви утримуєте, і тим, яке розмаїття Ви хочете їм надати!