Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Tetra представляє нові двоколірні таблетки
У липні 2011 Tetra представила нове покоління корму у вигляді таблеток для всіх видів тропічних декоративних рибок: Tetra TabletsTabiMin, Tetra PlecoTablets і Tetra TabletsTips. Всі три продукти виробляються тепер як двоколірні мультітаблеткі. Дана рецептура має додаткові корисні властивості відповідно до потреб рибок, які, завдяки двокольорового технології виробництва, тепер також очевидні для покупців.

Інформація по окремих продуктах:
Tetra Tablets TabiMin – це біологічно збалансований основний корм для всіх видів донних рибок. Таким чином, продукт призначений для широкого кола споживачів. Оскільки таблетки швидко тонуть, їх можна цілеспрямовано розміщувати в акваріумі, і вони повільно розпадаються, вони також дуже добре підходять для годування полохливих рибок. Таблетки Tetra Tablets TabiMin сприяють здоров’ю, силі кольору і життєву силу рибок, не в останню чергу завдяки запатентованій формулі BioActive. Одна сторона таблетки має коричневе забарвлення, це вказує на зміст водоростей з необхідними мінералами. Жовто-бежева сторона містить високоякісний риб’ячий жир як джерело жирних кислот Омега-3, каротиноїди для прекрасної забарвлення, а також важливі мінерали і мікроелементи. Крім того, таблетки мають високий вміст анчоусів для чудового зростання, і креветок для кращих смакових якостей.
Tetra PlecoTablets пропонуються в першу чергу для рослиноїдних донних рибок, наприклад плекостомусов і гіпостомусов. Цим продуктом Tetra доповнює широкий асортимент своїх кормів для специфічних видів риб і їх індивідуальних харчових звичок. Збалансований, багатий живильними речовинами преміальний корм має великий вміст анчоусів для дуже гарного росту, креветок для кращих смакових якостей, а також риб’ячий жир і мінерали. Запатентована формула BioActive піклується про гарну імунній системі рибок. В якості додаткового корисного властивості жовта частина таблеток містить каротиноїди для сяючою забарвлення, зелена сторона містить спіруліну і зостеру, які, будучи рослинним компонентом, сприяють здоров’ю і життєву силу рибок. Tetra PlecoTablets швидко тонуть, і їх можна цілеспрямовано розмістити в акваріумі.
Tetra представляє TetraTabletsTips – єдиний у своєму роді корм, який робить можливим детальне спостереження за рибками при годуванні. Розробляючи цей корм, Tetra як лідер ринку в сфері акваріумістики, орієнтувалася на всіх акваріумістів, і в першу чергу дітей. Таблетки можна приклеювати цілеспрямовано на скло акваріума, для цього таблетка має маленький жолобок, за який зручно взяти і точно розмістити таблетку – для задоволення при годуванні як для людей, так і для рибок!
Збалансовані, багаті поживними речовинами преміальні таблетки мають комбінацією гармонійно підібраних інгредієнтів з високим вмістом натуральних кормів, тобто артемії, гаммаруса і дафній. Помаранчева сторона мультітаблеток містить каротиноїди для прекрасного забарвлення рибок, а темно-зелена сторона рослинні компоненти – спіруліну і зостеру, які підтримують здоров’я і життєву силу рибок. Запатентована формула BioActive сприяє здоровій імунній системі рибок.