Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Tetra Wafers – кращий вибір для донних риб!

Компанія Тетра представляє нові корми для донних риб в лінійці Tetra Wafers: TetraWafer MiniMix і Tetra Pleco Multi Wafer. Ці два продукти є результатом продуктивної роботи її департаменту досліджень і розвитку, представляють спеціальну двокольорове технологію.
Вейферси виробляються по високо-технологічною системою екструдування, яка максимально зберігає всі необхідні речовини для донних риб.

Вейферси відповідають природним звичок у харчуванні у риб і ракоподібних, які мешкають в придонному області, вейферси зберігають форму, тому їх можна довго об’їдати без забруднення води.

TetraWafer MiniMix

Основний корм преміум-класу для донних риб і ракоподібних. Містять ту ж формулу, що і відомі Wafer Mix, але розміром приблизно на 30% менше (0,4 см в порівнянні з 0,6 см у вже існуючих вейферсов, максимально наближені до природного годівлі). Суміш двох видів вейферсов забезпечують оптимальне годування: коричневі ідеальні для м’ясоїдних; зелені з оптимальним вмістом спіруліни чудові для рослиноїдних.
100ml / CE

Tetra Pleco Multi Wafers

Єдиний корм у вигляді великих двокольоровий вейферсов з концентрованими водоростями в центрі і Омега-3 для підтримки імунної системи риб. Поживно збалансований 100% преміальний рослинний корм для всіх великих рослиноїдних донних риб.
Більш високий вміст волокон, ніж в існуючому Pleco (5% в порівнянні з 2%)