Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

TetraMin – Історія успіху

Чи міг уявити Доктор Ульріх Бенш про такий успіх ТетраМіна в майбутньому, в той час, як вперше випустив його в 1955 р? Можливо так, тому що він передбачав, що цей винахід переверне світ акваріумістики. В ті часи було дійсно складно дістати корм для окремого виду рибок. Акваріумістам найчастіше самим доводилося добувати живий корм у дикій природі, так як прийнятних замініть-лей не було. За допомогою ТетраМіна, Д-р Бенш успішно розробив перший сухий корм в пластівцях для декоративних акваріумних рибок і створив ринкову нішу.

У 1955 році в Німеччині було всього 50 000 акваріумістів. Завдяки винаходу ТетраМіна, їх кількість помітно збільшилася, а в наступні годиакваріумі-стика придбала величезну кількість прихильників по всьому світу. Своїм відкриттям Д-р Бенш також заклав основу побудови компанії, яка успішно розвинула про-дажи продуктів акваріумістики та садового прудоводства по всьому світу.

Ретельні дослідження і розвиток завжди грали дуже важливу роль для компа-нії Тетра. Метою засновника було зробити процес змісту рибок більше ліг-ким і захищеним; компанія поставила собі цю мету і досягла її. Це означає, що продукти, які вже отримали покликання на ринку, постійно продовжують вдосконалення-вати. На даний момент ТетраМін складається з 7 різних видів пластівців, на відміну від первісних чотирьох. Будучи виробленим з більш, ніж 40 сирь-евих матеріалів, ТетраМінобеспечівает декоративних рибок корисним раціоном і надає їм всі необхідні поживні речовини, такі як вітаміни, ми-мінералів і мікроелементи. Більш того, рецептура також включає запатентована. Формулу BioActive, що забезпечує рибам довге і щасливе життя, а формула Clean & ClearWater гарантує чисту, прозору воду. Рівень поедаемостіТетра-Міна високий серед всіх декоративних рибок, що ще більше підвищує його рейтинг в очах акваріумістів.

Зараз ТетраМіндоступен не тільки у вигляді традиційного корму в пластівцях, а також і в інших варіантах: лінійка кормів TetraMinPro також включає чіпси, проведений-ниепо унікальною, дбайливого низькотемпературної технології, що захищає темпі-ратури-чутливі інгредієнти, як наприклад вітаміни. У свою чергу гран-ли TetraMinGranules тонуть повільно і швидко розм’якшуються у воді.

TetraMinWeekendіTetraMinHoliday – ідеальні корму на час відпустки для всіх декоративних риб. Живильні речовини укладені в гель, таким чином рибки можуть їсти його протягом 14 днів, не викликаючи забруднення води.

Про компанію Тетра:

Компанія Тетра, з головним офісом у м. Мелле, Німеччина, відома, як один зі світових лідерів у сфері акваріумістики та садового прудоводства. Її засновник, Д-р природний-них наук, Ульріх Бенш, в 1955 г винайшов перший корм в пластівцях ТетраМін. На сьогоднішній день продукція продається в більш, ніж 90 країнах по всьому світу. Офіси компанії Тетра розміщені у Франції, Великобританії, Італії, Польщі, Японії, Сінгапурі та США. 420 з 830 співробітників компанії Тетра працюють в Німеччині. Розробка та контроль над про-дукції виробляються в Центрі досліджень і розробок, який є унікальним
у сфері акваріумістики і також розташовується в головному офісі. З 2005 року бренд Тетра є частиною групи компанії UnitedPetGroup (UPG), дочірнього підприємства Ameri-canSpectrumBrandsInc. У 2008 гпортфолиокомпанииТетрабылорасширенобрендом 8in1, ко-торий спеціалізується на продукції для собак.