Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Покращена рецептура ставкових кормів Tetra Pond Sticks!

У 2011 році німецька компанія Тетра презентувала поліпшену формулу кормів для ставкових риб. Що ж стало метою зміни рецептури?

Представляємо Вам директора з маркетингу Крістін ТАСТ і главу Департаменту Розвитку та Розробок Центру акваріумістики, Доктора Хуберт Кюрцінгера.

За словами Крістін ТАСТ, за яким зміна і поліпшенням в компанії Тетра стоять інтереси Споживача. Метою компанії є надання відповідних споживачеві рішень. Завдяки департаменту маркетингу, компанія Тетра завжди знає проблеми і потреби. Наприклад, відомо, що крім здорового стану риб, важлива якість і прозорість води. Ці параметри є запорукою успіху бренду Тетра. Досвід дослідного центру доводить, що свідомість споживача, як на ринку Німеччини, так і на ринку України, перемістилося з ніші «дешевого» в нішу «якісного».
За словами Д-ра Кюрцінгера популярний корм TetraPond Sticks був поліпшений за допомогою зниження рівня фосфатів на 25%!
Доктор Кюрцінгер також пояснює, навіщо в кормах взагалі присутні фосфати, поряд з тим, що всім відомо – це поживний елемент для водоростей: фосфати і фосфор потрібно розглядати в різних аспектах. З одного боку, фосфор грає головну роль у побудові кісток і залучений у важливі процеси метаболізму. Потреба риби в фосфорі потрібно задовольняти для того, щоб уникнути недорозвинення скелета або уповільнення його зростання. З іншого боку, фосфор і фосфати є відходами життєдіяльності риби і, таким чином, призводять до евтрофікації і занадто сильному удобрення водойми. Чим більше фосфатів міститься в кормі, тим швидше ставок стає брудним, породжуючи зростання водоростей. Знизивши вміст фосфатів в кормах TetraPond Sticks на 25%, компанії Тетра вдалося уникнути цього неприємного ефекту.

Чому якість корму TetraPond Sticks краще кормів інших виробників?

Крістін ТАСТ відповідає, що це повноцінний корм для всіх ставкових риб і містить він усі необхідні поживні речовини, клітковину, мінерали, мікроелементи та вітаміни для збалансованого харчування – зовсім так, як у природі. Тому власники ставків можуть бути впевнені, що при використанні кормів Tetra Pond Sticks вони досягнуть успіху в поліпшенні здоров’я і життєвої сили їх риб. Палички швидко намокають і полегшують годування, а високий вміст поживних речовин робить їх високо засвоєними. Таким чином, ми досягаємо чудового засвоювання їжі, що в свою чергу обертається позитивним ефектом на якості води. Зрештою, правильна турбота починається з правильного годування.
Д-р Кюрцінгер додає, що при розробці продуктів Тетра на чолі стоїть кілька принципів: здоров’я риби, висока якість і поедаемость корми, а також високу якість води. Всі ці аспекти взаємопов’язані, тому ми постійно працюємо над збалансуванням всіх компонентів, щоб надати на ринок те, чим Тетра відома на всьому протязі існування, а саме, першокласний товар.
Корми Tetra Pond Sticks ідеальні для щоденного годування і поставляються в різних фасовках: баночки 1л, відра 10 л, пластикові мішки по 4л, 7л, 15 л, 25л, 40 л та 50 л. Високоякісні пластикові мішки захищають корм від шкідливих факторів, таких як сонце, повітря і вологість. Таким чином, важливі субстанції зберігають свіжість, а риба отримує максимальну вигоду.
Усі корми фірми Tetra виробляються безпосередньо на власному заводі в Німеччині, з дотриманням усіх стандартів якості і технологій Європейського Союзу. Це накладає на компанію величезну відповідальність, але в той же час, дозволяє з гордістю утримувати свій бренд першим на ринку акваріумістики.