Адреса

aqua_design@ukr.net

Телефони

(067) 763 07 64

(097) 246 01 65

Інформація

Любите суші і морську капусту?
Відвідуєте сучасні салони і робите обгортання з водоростей?
Вирішили завести рибок?

Фахівці компанії Тетра піклуються про Вас і цінують Ваш вибір.
Тому ми хочемо, щоб і Ваша обізнаність про найважливіші в акваріумістики темах була на вищому рівні.

Отже, водорості.
Добре це чи погано? В даний момент популяризація східної культури і традицій в харчуванні та косметології настільки велика, що навіть найменші клієнти знають японську кухню і відповідно водорості, як основний її інгредієнт.
Зберегти молодість і красу допомагає безліч процедур Альго – і таласотерапії.
Взаємини «водорості – людина» дуже багатогранні і часом зовсім несподівані. Водорості – головні виробники органічних речовин у водному середовищі. Близько 80% всіх органічних речовин, щорічно створюються на землі, припадає на частку водоростей та інших водних рослин. Водорості прямо або побічно служать джерелом їжі для всіх водних тварин.
Здавалося б – водорості це добре?

Погодимося з Вами, але тільки не ті водорості, які можуть жити і розмножуватися у Вашому водоймі, забруднюючи воду, вбиваючи красиві рослини, які можуть призвести до хвороби Ваших улюблених мешканців акваріумів і ставків! В ім’я Ваших улюбленців закликаємо Вас не плутати корисні водорості з шкідливими паразитами!
В акваріум шкідливі водорості і їх спори потрапляють разом з кормом, рослинами і рибами. Якщо вони знаходять тут сприятливі умови, то швидко розмножуються, покривають скла, грунт, а також вищі рослини, яким перекривають доступ до живильних речовин. Особливо шкідливо розвиток таких водоростей в перші тижні після влаштування акваріума. В цей час обмін речовин у вищих рослинах ще слабкий, вони можуть легко загинути.
Основними методами боротьби із шкідливими водоростями є наступні:
- Водорості не люблять, коли їх турбують; потрібно регулярно (краще кілька разів на день) видаляти їх з акваріума пальцями або намотуючи на шорстку дерев’яну паличку; цей метод придатний не для всіх водоростей, які міцно прикріплюються до каменів, листя і інших предметів;
- Перекрити доступ поживних речовин для водоростей можна затемнивши акваріум, відключивши аерацію і фільтрацію, не треба міняти воду, поки водорості повністю не зникнуть. Вищі рослини є більш стійкими і зазвичай виживають, однак найбільш цінні екземпляри слід видалити з акваріума. Цей метод вимагає певного терпіння, адже процес може тривати декілька тижнів. Звичайно, риб в цей час продовжують годувати, але так, щоб в акваріумі не залишалися залишки корму;
- Необхідно стимулювати зростання вищих рослин, які подавлять розвиток шкідливих водоростей; для цього збільшують кількість рослин, зменшують кількість риб, підвищують освітленість до 12:00 на добу, щодня проводять очищення грунту і зміну однієї десятої обсягу води;
Препарати компанії Тетра допоможуть Вам легко перемогти шкідливі водорості, а також застрахувати від них щасливу і красиве життя в Ваших акваріумах, якими тепер будуть милуватися всі Ваші друзі. Дана продукція не тільки усуне неприємні явища, але і поліпшить стан рослин, рибок та інших мешканців акваріумів. Дотримуйтесь просту інструкцію і перемога буде за Вами!

Tetra ALGIZIT

Tetra Algizit
призначений для боротьби з водоростями при сильному їх розвитку
• діє швидко і ефективно, своєрідний «стоп-кран»
• дозування: 1 таблетка на 20л. Доп. інформація – на упаковці
Tetra AlguMin

Tetra AlguMin
М’яке біологічне засіб для попередження виникнення
водоростей в акваріумі
• дозування: 5 мл на 10 л. При необхідності через 3-4 неделіповторіть курс. Доп. інформація – на упаковці

Tetra Aqua ALGOSTOP depot

Tetra Algo-Stop depot
Таблетки тривалої дії для знищення водоростей в
прісноводому акваріумі
• знищує нитчасті і пучковатие водорості
• гарантує тривалий ефект дії приблизно в
Протягом 6 тижнів
• дозування: 12 табл. на 400 л акваріумний води. Доп.
інформація – на упаковці.

Tetra Aqua Algetten

Tetra Algetten
для довготривалого знищення водоростей і для застосування в
профілактичних цілях.
• з автоматичним дозатором-наповнювачем для
довготривалого використання
• дозування: 1 таблетка на 10 л акваріумний води.
Доп.інформація – на упаковці
Хочемо, щоб Ви і Ваші рибки були здоровими і красивими!